نماینده مردم آمل در شورای اسلامی استان :
بروز رسانی شبکه برق و توسعه فضاهای ورزشی در دستور کار مسئولین باشد

به گزارش شورای اسلامی مازندران ، فیض الله کیقبادی نماینده آمل در شورای اسلامی مازندران  در گفتگویی با بیان اینکه عدم تخصیص مبالغ مناسب برای شورای اسلامی شهرستان و عدم گاز رسانی به بخش لاریجان بخشی از مشکلات حوزه استحفاظی اش است ، اظهار داشت : فرسودگی شبکه برق رسانی روستاهای شهرستان آمل و عدم توسعه فضای ورزشی در روستاهای شهرستان نیز مشکلاتی است که علیرغم پیگیری های لازم هنوز به سرانجام نرسیده است .

وی با بیان اینکه دیده شدن شوراها توسط مسوولین و توجه به خواسته های مشروع آنها که در جهت منافع مردم حوزه انتخاباتی آنها می باشد باید همواره در تفکرات مسئولین نهادینه باشد ، عملکرد شورای اسلامی مازندران را مورد توجه خواند و گفت : در حوزه حضور مدیران استانی در جلسه شورای اسلامی استان قابل توجه بوده اما  پیگیری و حصول نتیجه در این زمینه مناسب شورای اسلامی استان نیست و باید جدیت بیشتری به خرج داده شود .

داشتن آگاهی به وظایف خود / توانایی جهت ارائه مطالب حوزه خود در جلسات و دفاع از حقوق موکلین خود در دستگاه های اجرایی مشخصه های یک عضو برجسته شورایی بود که کیقبادی با اشاره به آنها اظهار داشت : مردم ما قطعاً بر اساس عملکرد اعضای شوراها در دوره بعدی به آنها رأی می دهند.

کیقبادی عدم ثبات مناسب در مدیریت اجرایی و نداشتن برنامه مشخص و سند چشم انداز استان را از جمله مشکلات برجسته مازندران برشمرد و اظهار داشت : با توجه به پتانسیل بالایی که در مازندران وجود دارد باید از این ظرفیت ها استفاده ای بهینه شود.

نماینده آمل در شورای اسلامی مازندران در پاسخ به سوألی مبنی بر اینکه آیا مشکلات زباله در شهرستان شما مرتفع شده ، یادآور شد : متأسفانه خیر چون دپوی زباله در مناطق شهر کافی نبوده و نیاز به بازیافت زباله می باشد و موانع  آن نیز نداشتن یک اراده مناسب و جدی در مدیران استان و شهری است.

 

کد مطلب : ۵۶۹  / گروه : اخبار /  / ۲۹ آبان ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۰۵۳

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز84
دیروز 1514
جمع 922954
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت