نماینده گلوگاه در شورای اسلامی استان مازندران:
احداث دستگاه زباله سوز در دستور کار قرار گرفته است

به گزارش شورای اسلامی مازندران ، عبدالحسین کلبادی نژاد نماینده گلوگاه در شورای اسلامی استان از بیکاری جوانان و نبود درآمد لازم شهرداری گلوگاه را از جمله چالش های اجتماعی حوزه انتخابی اش یاد کرد و گفت : علیرغم پیگیری ها و رایزنی هایی که در این خصوص شده ، اما هیچ کدام تاکنون عملیاتی نشده و انتظار می رود مسئولین جدیت بیشتری در این خصوص به خرج دهند .

 

وی عملکرد شورای اسلامی استان را مورد توجه قرار داد و افزود : با توجه به سطح علمی اعضا شورا و برنامه ریزی صحیح و مدیریت توانمند عملکردی در خور توجه باید برای این نهاد ارزیابی کرد .

 

کلبادی نژاد از تخصص / درایت / مدیریت و مردمداری به عنوان خصوصیات برجسته یک عضو شورای شهر یاد کرد و تصریح کرد : یک عضو شورا باید مشکلات مردم را احصاء و در رفع آن کوشا و توانمند و اهل درد باشد.

 

عبدالحسین کلبادی نژاد عدم بکارگیری مدیران قوی و عدم بکارگیری سرمایه گذاران استان را گزیده ای از مشکلات موجود در مازندران برشمرد و گفت : متأسفانه برخی روند سیاسی کاری ها باعث می شود گاهاً مسئولین از مسیر خدمت رسانی به مردم خارج شوند که تبعیض هایی که در حمایت از شهرستان ها می شود را می توان مصداقی از این مسئله دانست .

 

نماینده گلوگاه در شورای اسلامی مازندران به بهره برداری عملیاتی از طرح های ساماندهی زباله نیز اشاره کرد و گفت : با هماهنگی استانداری در بهشهر ، ساخت دستگاه زباله سوز در حال اقدام می باشد که در صورت عملیاتی شدن این موضوع ، انشالله بحث زباله در این منطقه به صورت کامل رفع شود .

 

کد مطلب : ۵۶۷  / گروه : اخبار /  / ۲۹ آبان ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۰۳۲

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز69
دیروز 1514
جمع 922939
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت