نماینده شهرستان بهشهر در شورای اسلامی استان مازندران
از سیاسی شدن انتخابات و تبلیغات غیر سالم خودداری شود

به گزارش شورای اسلامی استان مازندران ، سید کریم میری نماینده بهشهر در این شورا گفت : عدم استقرار و تاسیس بخش به مرکزیت شهر رستمکلا که چندین دهه مطرح می باشد قابل تأمل است .

وی با بیان اینکه سیاسی شدن انتخابات و کاری نبودن آن و تبلیغات غیر سالم و تصویب و تقویت لایحه چالشی عظیم محسوب می شود ، افزود : یکپارچه سازی (مدیریت واحد شهری)،تفویض اختیارات و مسولیت های جدید مورد انتظار ما است .

وی عملکرد شورای اسلامی مازندران را در دوره جدید بسیار عالی توصیف کرد و در بیان دیدگاهش پیرامون یک عضو شورایی اظهار داشت: یک عضو شورا باید مردمی بودن –قدرت تحلیل مسائل اجتماعی و اقتصادی ،بخصوص در حوزه مشکلات مردم ،بتوانند قدرت تشخیص مسائل و ارائه راه حل های ممکن و قوی را داشته باشند.

میری در تشریح مشکلات مازندران مدعی شد : عدم شناخت کافی از مشکلات –از مدیریت قوی و کارشناس-عدم تعامل سازنده با سرمایه گذاران استان مباحثی است که انتظار است مسئولین با تعامل و اتخاذ تدابیر لازم در این خصوص گره گشایی کنند.

نماینده بهشهر در شورای اسلامی مازندران در خصوص حل بحران زباله در حوزه انتخاباتی خود ، خاطر نشان کرد : بخشی از آن مرتفع شد اما بدلیل عقب ماندگی ساختاری تکنولوژی های استفاده شده همچنان حداقل یک دهه عقب تر از تکنولوژی روز دنیا است.

سید کریم میری در بیان پایانی خود در خصوص انتخابات آتی شوراها یادآوری کرد : بهر حال مردم باید تغییرات را شاهد باشند ،با وجود تمامی کمبود ها ،حداقل باید کارهایی صورت داده باشند ،بنابراین وقتی چهار سال میگذرد و به دلیل کمبود بودجه نمی توان عملکردی در خور شأن داشت ،مردم تصمیم دیگری خواهند گرفت .

 

کد مطلب : ۵۶۴  / گروه : اخبار /  / ۲۳ آبان ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۰۸۴

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز79
دیروز 1514
جمع 922949
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت