نماینده شهرستان سیمرغ در شورای اسلامی استان:
تخلفات بنیاد مسکن و سازمان همیاری شهرداری های مازندران رسیدگی شود

به گزارش شورای اسلامی مازندران ، احمد جعفری نماینده سیمرغ در شورای اسلامی استان گفت: تنها واحد گردشگری شهرستان سیمرغ که با سرمایه گذاری 7/2 میلیلرد تومان احداث شده ،دریغ از کوچکترین کمک از طرف استانداری و فرمانداری و مدیران شهرستان و اصلا سرمایه گذاری چه مفهومی دارد و شعار دولت روحانی در مورد سرمایه گذار به چه صورت انجام گرفته است .

وی افزود : استانداری بیشتر مواقع مانع نظارت شورا در حیطه وظایف شورای اسلامی استان می شود  مثلا در بحث نظارت بر سازمان همیاری با توجه به تخلفات عدیده در این سازمان و بحث نظارتی این شورا ،استانداری مانع انجام کار شورای استان شده است.

وی با بیان اینکه شورا در این دوره ،یعنی دوره چهارم با اعمال نظارت بر دستگاه ها سعی در ارتقاء جایگاه شورای اسلامی استان داشته است ، اظهار داشت : یک عضو شورای شهر باید شجاع-نترس-کارآمد و خادم مردم باشد.

جعفری مقوله بحث گردشگری و ایجاد کارخانجات کمپوست را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت :

مشکل زباله و عدم توجه دولت روحانی در بحث گردشگری و تولید  قابل تأمل است چرا که کوچکترین اقدامی به منظور حل مشکلات  در بخش تولید و گردشگری شهرستان صورت نگرفته است .

جعفری گفت : چرا مدیران امنیتی استان نسبت به تخلفات مدیر کل بنیاد مسکن ،نسبت به الحاقی هزاران هکتار زمین در کناره دریا و جلوگیری از ساخت و ساز در منطقه میانه مازندران در زمین های 200 متری ،بی تفاوت هستند و چرا تخلفات عدیده در سازمان همیاری و شهرداری  استان بین سال های 89 الی 93 بی تفاوت هستند.

 وی خاطر نشان کرد : هر دستگاه امنیتی که تقاضا کند ،بنده مدارک بسیار زیادی در مورد بنیاد مسکن و سازمان همیاری و شهرداری استان دارم ،که ارائه می نمایم.

 

کد مطلب : ۵۶۳  / گروه : اخبار /  / ۲۲ آبان ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۰۳۹

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز88
دیروز 1514
جمع 922958
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت