مهندس سید مقیم مقیمی نماینده بابل در شورای استان مطرح کرد :
تقسیم ناعادلانه ارزش افزوده در سطح مازندران

به گزارش شورای اسلامی استان مازندران مهندس سید میرمقیم مقیمی نماینده شهرستان بابل در شورای اسلامی مازندران در گفتگویی با اشاره به بحث ترافیک شهر بابل ، اظهار داشت : طولانی شدن کار در کنار گذر جنوبی که حدود 14 سال طول کشیده موجب افزایش سطح ترافیک در این شهر شده است .

 

 

وی با بیان اینکه زباله ها و شیرابه های آبهای زیر زمینی 13 روستای همجوار منطقه انجیل سی را آلوده کرده ، افزود : نبود اعتبار در شوراهای بخش و شهرستان و تعطیلی این جایگاه ها هدایت فاضلابها به بزرگترین رودخانه استان و شهرستان ( بابلرود) ، سلامت مردم بابل را به مخاطره انداخته است .

 

 

مقیمی به موضوع تقسیم ناعادلانه ارزش افزوده در سطح استان نیز اشاره کرد و گفت : حقوق شهرداری و شهروندان بابلی در این خصوص تضییع شده است چرا که درصد تخصیص یافته به بابل در مقابل جمعیت بالای 500 هزار نفری آن کمتر از میزان قانونی است .

 

 

مهندس مقیمی آب گرفتگی زمین ها و منازل حریم رودخانه بابلرود را مورد توجه قرار داد و یادآور شد : این مسئله به سبب تجاوز مجاورین و مالکین زمینهای حاشیه رودخانه و لایروبی نکردن رودخانه مذکور توسط آب منطقه ای است که علیرغم پیگیری های لازم از سوی شورا ، هنوز به نتیجه لازم نرسیده و خسارات آن متوجه مردم بابل است .

 

 

نماینده بابل در شورای اسلامی مازندران فرسوده و قدیمی بودن سیستم شبکه برق در شهرستان را به عنوان یکی از مشکلات حل نشده ، عنوان کرد و خاطر نشان ساخت : بازنگری در طرح های هادی روستا که از مشکلات مهم روستاها به شمار می رود در بابل نیز همچون سایر روستاهای شهرهای استان به چشم می خورد و حل این موضوع ، جدیت مسئولین و اتخاذ راهکارهای قانونی از سوی آنها را می طلبد .

کد مطلب : ۵۵۳  / گروه : اخبار /  / ۱۹ مرداد ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۱۳۵

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز70
دیروز 1514
جمع 922940
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت