سید کریم میری رستمی نماینده بهشهر در شورای اسلامی مازندران:
زیرساخت های بهشهر پاسخگوی نیاز شهر و شهروندان نیست

به گزارش شورای اسلامی مازندران ، سید کریم میری رستمی نماینده بهشهر در شورای اسلامی مازندران ، در گفتگویی پیرامون مشکلات بهشهر ،  مشکلات تأمین آب آشامیدنی این شهر را مورد توجه قرار داد و گفت : تکمیل منبع آب شرب روستای شهیدآباد مصداقی بارز از خاستگاه عمومی مردم بهشهر است و قانونی کردن امتیاز آب شرب روستای شهیدآباد که هنوز حدود 400 نفر بدون امتیاز قانونی هستند ، خاستگاه مردم به شمار می رود .

 

میری رستمی گفت : از آنجایی که شهر خلیل شهر از چندین روستا تجمیع شده شدیداً به بهسازی و آسفالت معابر و خیابان ها احتیاج مبرم دارد ، افزود :  در شهر رستمکلا هنوز پارک برای استفاده خانواده ها ایجاد نشده است.

 

وی به بحث تکمیل و راه اندازی جاده استراتژیک بندر امیرآباد – رستمکلا اشاره و تصریح کرد :  جهت بهره برداری و امکان دسترسی بیشتر شهروندان به منطقه گردشگری مهربان رود تقاضای اختصاص سهمیه قیر برای آسفالت این جاده داریم.

 

نماینده بهشهر در شورای اسلامی مازندران وجود فضای آموزشی مناسب و مجهز در بهشهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: به دلیل فرسوده بودن چندین مدرسه و فضای آموزشی خواهشمندیم اعتبار لازم برای یک واحد فضای آموزشی در نظر گرفته شود ضمن اینکه  احداث ورزشگاه کوچک "بانوان" در شهر رستم کلا برای بانوان نیز یکی از خواسته های شهروندان است .

 

میری اظهار داشت : طی چند سال با مکاتبات فراوان از اداره کل مسکن و شهرسازی خواسته ایم که جاده رینگ شهری رستمکلا به طول 3 کیلومتر از آنجایی که یک جاده اصلی و ارتباطی است و جزء حوزه استحفاظی آن اداره کل است و به دلیل هزینه بالای آسفالت و عبور و مرور میلیونها وسیله نقلیه بسیار فرسوده و خطرات جانی را موجب می شود ، خواهشمندیم مدیران عالی مربوطه استان فکری به حال این معضل کنند.

 

این نماینده در شورای اسلامی مازندران بحث انتقال شرکت تعاونی مستقر در مرکز شهر رستمکلا  را نیز خواستار شد و گفت : با تخصیص اعتبارات استانی می توان این مکان را تبدیل به یک مرکز فرهنگی کرد.

 

گفتنی است وی در پایان از مسئولین استانی و  استاندار مازندران درخواست کرد برای بازگشایی خیابان امام (ره) شهر رستمکلا مساعدت لازم را معمول و به یکی از خواسته های مهم مردم بهشهر جامه عمل بپوشانند.

کد مطلب : ۵۴۸  / گروه : اخبار /  / ۱۵ مرداد ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۱۹۳

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز11
دیروز 1514
جمع 922881
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت