انتقاد شدید نماینده سیمرغ در شورای اسلامی استان:
برخوردهای تبعیض آمیز با تغییرکاربری های غیرمجاز در مازندران

به گزارش شورای اسلامی استان مازندران احمد جعفری نماینده شورای اسلامی شهرستان سیمرغ و عضو هیئت رئیسه در شورای اسلامی استان مازندران در گفتگویی پیرامون مباجث درمانی در حوزه استحفاضی ، اظهار داشت : بنده از طریق همین رسانه از ربیع فلاح استاندار مازندران تقاضا دارم که عملکرد مطلوب دکتر هاشم پور رئیس و پرسنل زحمتکش بیمارستان ولی عصر قائمشهر را مورد تقدیر و تشکر قرار دهد .

وی با انتقاد شدید از کمبود امکانات و عدم توجه به بیماران در بیمارستان رازی این شهرستان نیز افزود : از مسئولین ذیربط و نمایندگان مردم قائمشهر در مجلس انتظار می رود در راستای رفع مشکلات این بیمارستان و درمانگاه شبانه روزی شهرستان سیمرغ ، اهتمام لازم را معمول دارند .

نماینده سیمرغ در شورای اسلامی استان اقدامات موثر دادگستری سیمرغ را در ایجاد امنیت اجتماعی این شهرستان مورد توجه قرار داد و گفت: عمونیا رئیس دادگستری سیمرغ از آغاز فعالیت در این مسئولیت ، در برخورد با متخلفان و متعرضان به نوامیس مردم قاطعانه عمل کرده که این رویکرد مسئولیت گرایانه مورد توجه و رضایت مردم نیز قرار گرفته است .

جعفری عملکرد مهندس دوستی ایرانی رئیس امور اراضی استان را در بحث ورود به تغییر کاربری های خلاف را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: انتظار می رود نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این مسئله مهم که در واقع دفاع از حق و حقوق مردم و شهر است ، این مسئول را حمایت و پشتیبانی کنند .

این عضو شورای اسلامی مازندران انتظار خود از نمایندگان مجلس در حوزه انتخابیه مذکور را اینطور برشمرد : پیگیری مشکلات مردم و جدیت تا حصول نتیجه لازم بزرگترین و مهمترین خاستگاه عمومی مردم است البته بنده از دکتر شاعری رئیس کمسیون کشاورزی و آب مجلس که افتخار مازندران محسوب می شود و همواره با گشاده رویی پیگیر مشکلات مردم بوده و در بحث تغییر کاربری بسیار مصمم و نسبت به ریشه کن کردن روند خلاف تغییر کاربری ها جدیت دارند ، سپاسگزارم .

احمد جعفری در بخشی دیگر از سخنان خود با انتقاد شدید از مشاور تهیه حریم رودخانه تلار اظهار داشت : در این موضوع بدون در نظر گرفتن منافع مردم و دبی آب 25 ساله اقدام به قراردادن زمین های مجاور رودخانه تا فاصله 200 الی 300 متر بستر رودخانه فوق گردیده که این موضوع جای بسی گله مندی دارد . جعفری افزود: با نشست های متعددی که با دکتر رضئیان نماینده مجلس و مدیر امور آب قائمشهر  مهندس نیک اختر و مدیر عامل آب منطقه ای دکتر یخکشی شده همگی به حل مشکل فوق و تخلف مشاور اذعان و به رفع آن تأکید دارند .

عضو شورای اسلامی مازندران در پایان کارشکنی در فعالیت حسابرسی از سازمان همیاری شهرداری های مازندران را مور تأمل دانست و خاطر نشان کرد : بنده از همکاری صادقانه مهندس نبییان معاون امور عمرانی استانداری مازندران / مهندس واحدی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان و پیگیری های مجدّانه سید کمال آقامیری رئیس مقتدر شورای اسلامی مازندران و عضو فعال شورای عالی استان ها مهندس میرمقیم مقیمی تقدیرو  تشکر ویژه دارم و امیدوارم با حسابرسی از سازمان همیاری شهرداری ها ، برخی شبهات موجود رفع شود.

 

کد مطلب : ۵۳۹  / گروه : اخبار /  / ۲۲ تیر ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۲۱۹

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز64
دیروز 1514
جمع 922934
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت