با همت مجمع خیرین مدرسه یار و مدرسه ساز صورت پذیرفت

به گزارش شورای اسلامی استان مازندران به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر امیرکلا جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهر امیرکلا  در محل شورا تشکیل گردید.

دستور این جلسه ساخت یک باب مدرسه شش کلاسه در محل دبیرستان شهدای دیوکلا توسط خیر بزرگوار  سیدعلی صالحی امیری بود. در ابتدای جلسه  رضا سلیمانی امیری نائب رئیس شورای اسلامی شهر امیرکلا و عضو مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار و از بانیان این مجمع ، ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و مدعوین ، به بیان چگونگی شکل گیری مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار پرداختند که ابتدا با هدف مساعدت در نوسازی و تعمیر مدارس این شهر شکل گرفته و در ادامه ی مسیر وارد مقوله ساخت مدارس جدید براساس نیاز هر منطقه و امکانات موجود گردید.

ایشان اظهار امیدواری نمودند که با همکاری جمع حاضر بتوان در آینده ی نه چندان دور پاره ای از مشکلات اساسی منطقه در زمینه کمبود فضاهای آموزشی و پرورشی را مرتفع نمود.

ایشان در ادامه افزودند که پس از اعلام آمادگی  صالحی امیری درخصوص تقبل هزینه ساخت یک باب مدرسه به نیت خیر ، اقدامات گوناگونی انجام پذیرفت که از جمله آنها هماهنگی با اداره محترم آموزش و پرورش شهرستان بابل جهت انجام کارهای اولیه و تهیه نقشه های تیپ و عملیات مکان یابی جهت یافتن محلی مناسب برای ساخت مدرسه جدید و مذاکره و گفتگو با پیمانکاران و مقاطعه کاران بود. پس از انجام بررسی های مربوط به مکان یابی ، قطعه زمین ۳۵۰۰ مترمربعی واقع در محوطه دبیرستان شهدای دیوکلا برای این منظور انتخاب گردید.

در ادامه جلسه  صالحی امیری ضمن تشکر از جمع حاضر و با اعلام آمادگی خود مبنی بر تقبل هزینه ساخت یک باب مدرسه ، درخواست نمودند تا بودجه مورد نیاز جهت ساخت مدرسه و میزان مشارکت ایشان در این موضوع و همچنین نقشه و مشخصات مدرسه موردنظر تعیین و ارائه گردد.

در ادامه جلسه  احمدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان بابل طی سخنانی با تشکر از خیر محترم و بزرگوار حاج آقا صالحی ، انجام این قبیل امور را نمونه  الباقیات الصالحات دانسته و مورد تمجید قرار دادند. ایشان بر آمادگی کامل اداره متبوع خود جهت همه گونه همکاری در زمینه ساخت مدرسه توسط خیر محترم تاکید نموده و افزودند تجهیز مدرسه مذکور توسط سازمان تجهیزات مدارس انجام خواهد پذیرفت و تنها هزینه های ساختمان مدرسه به عهده خیرمحترم می باشد.

ایشان به نقشه های تیپ موجود درخصوص ساخت مدارس اشاره نمودند و از مهندس عمادی خواستار ادای توضیحات بیشتری در این زمینه شدند.

برپایه این گزارش جعفریان رئیس شورای شهر و عضو مجمع خیرین ضمن خوش آمدگوئی به حضار و قدردانی از صالحی خیر بزرگوار ، ایشان را از مفاخر شهر امیرکلا برشمرده و وجود ایشان و خیرینی همچون حاج آقا طالبیان را مایه مباهات این شهر برشمردند.

در ادامه جلسه ، توافق نامه اولیه ( میان  همت احمدی به نمایندگی از اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل و حاج آقا صالحی خیر محترم ) توسط مهندس عمادی قرائت گردیده و سپس تکمیل شد. در این توافق نامه متراژ  : 1100 مترمربع ، هزینه : 11 میلیارد ریال ، مدت پروژه : 24 ماه ، نحوه اجراء پروژه : ( امانی ) ، محل پروژه : دیوکلا و ... از موارد مورد اشاره در این توافق نامه بود. در پایان جلسه مقرر شد طی جلسه آتی اعضاء هیئت مدیره انتخاب گردند.


طرح ساخت یک باب مدرسه ۶ کلاسه در امیرکلا
طرح ساخت یک باب مدرسه ۶ کلاسه در امیرکلا
طرح ساخت یک باب مدرسه ۶ کلاسه در امیرکلا
طرح ساخت یک باب مدرسه ۶ کلاسه در امیرکلا
کد مطلب : ۵۳۵  / گروه : اخبار /  / ۲۷ خرداد ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۲۵۳

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز62
دیروز 1514
جمع 922932
        
 کلیه حقوق برای پایگاه شورای اسلامی استان مازندران محفوظ است - طراحی ، اجرا و پشتیبانی : مازندنت